Dětské kolo Colibro Tremix Blank

Kód: D36-168
Neohodnoceno
Značka: Colibro
1 656 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

DĚTSKÉ KOLO COLIBRO TREMIX 4 V 1 TREMIX je dětské kolo 4 v 1. Díky mimořádně jednoduchému patentovanému systému pro změnu funkcí kola lze TREMIX používat 4 různými způsoby a je vhodný pro děti ve věku od 1 do 5 let. Toto inovativní řešení znamená, že kolo roste s vaším dítětem. V závislosti na věku dítěte můžete kolo TREMIX používat v jedné z následujících konfigurací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tříkolka - pro děti ve věku od 1 do 2 let. V této konfiguraci má jezdec odstraněné pedály, sedadlo v nejnižším nastavení a kola rozložená vzadu (tříkolový jezdec). Batole sedí pohodlně na sedadle a pomalu se odráží nohama. Tříkolka - pro děti ve věku od 2 do 3 let. V této konfiguraci má kolo namontované pedály a zadní kola jsou rozkročená. Sedadlo je přizpůsobeno výšce dítěte tak, aby dítě snadno dosáhlo na pedály s mírně pokrčenýma nohama. Tříkolka je bezpečná a učí dítě plynule šlapat. Krosové kolo - pro děti ve věku od 3 do 4 let. Díky inovativnímu patentovanému systému pouhým stisknutím 3 tlačítek a bez demontáže jakýchkoli součástí přeměníte tříkolku na praktické výukové krosové kolo. Stačí spojit zadní kola do jednoho stabilního dvojkola a vyjmout pedály. Pedály se demontují stisknutím jediného tlačítka a není k tomu potřeba žádné nářadí. Krosové kolo je považováno za nejlepší způsob, jak se naučit jezdit na kole. Vaše dítě se rychle naučí udržovat rovnováhu a přechod na normální dvoukolku bude pouhou formalitou. Dvoukolky - pro děti ve věku 4 až 5 let. Jakmile se vaše dítě naučí držet rovnováhu na krosovém kole a dosáhne vhodného věku, můžete k přednímu kolu připevnit pedály, odpovídajícím způsobem upravit výšku sedla a vzdálenost řídítek a vytvořit tak dvoukolku poháněnou pedály. Díky této funkci může být TREMIX oblíbenou hračkou vašeho dítěte po dlouhou dobu. Hlavní výhody modelu 4 v 1 TREMIX od společnosti Colibro: - až 4 různé konfigurace, abyste si mohli kolo užívat po dlouhou dobu, - jednoduchý systém bez použití nářadí, který umožňuje kolo přeměnit a přizpůsobit věku dítěte, - gumové pneumatiky s dezénem pro vynikající přilnavost (Pozor na podobné výrobky s koly z EVA pěny, které nezajišťují přilnavost na mokrém a kluzkém povrchu!)

Průměr kol (přední/zadní): 46 cm: 22 cm/18 cm Šířka kol: 4 cm

Vzdálenost od okraje sedla k rukojetím řídítek: 1 cm:

Vzdálenost od okraje sedadla k maximálním pedálům: 24 cm - 27 cm: 32 cm - 37 cm

Výška sedadla: 2,5 m: Maximální hmotnost dítěte: 31 cm - 37 cm: 25 kg Odpovídá normě: EN 71-1-2-3 Certifikát CE - ano Hmotnost: 4,35 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Tříkolky
Hmotnost: 4.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz